wczasy w chorwacji
RegulaminO Firmie Cro-travel
 

Potwierdzenie rezerwacji - voucher

voucherPotwierdzenie rezerwacji lub tzw.voucher jest dokumentem, który jest dosłownie potwierdzeniem rezerwacji i na podstawie tego dokumentu możecie Państwo zamieszkać w zarezerwowanym apartamencie.
Na potwierdzeniu rezerwacji/voucherze obowiązkowo muszą być poprawnie wpisane: Państwa imię i nazwisko; kwoty zapłacone i do zapłaty; adres domu (apartamentu) zarezerwowanego; imię i nazwisko, numer telefonu właściciela tego domu.

Potwierdzenie to wystawiane jest po dokonaniu wpłaty zaliczki i jej zaksięgowaniu na koncie. Jeżeli po wpłacie zaliczki nie otrzymaliście Państwo tego dokumentu - proszę się upomnieć! Po otrzymaniu dokumentu - dane należy dokładnie sprawdzić (szczególnie sprawy finansowe i terminy).
Wybieranie się na wypoczynek bez tak istotnego dokumentu - stanowić może problem. To minimum danych z Państwa strony pozwala na identyfikację i uniknięcie problemów pobytowych. Bez okazania tego dokumentu właściciele nie mają obowiązku Was przyjąć. Bardzo więc prosimy o pamiętanie o tej istotnej sprawie.