wczasy w chorwacji
RegulaminO Firmie Cro-travel
 
Katalog kwater

Seget Vranjica - Riviera Trogir

seget_vranjica_200Seget Vranjica jest małą turystyczną miejscowością położoną 5 km na północ od Trogiru w kierunku Sibenika, a 8 km od międzynarodowego portu lotniczego Split. W Seget Vranjicy można znaleźć wszystko, co potrzebne jest do spędzenia wygodnego i spokojnego rodzinnego urlopu w przepięknym śródziemnomorskim otoczeniu. Z powodu bliskości kilku portów ACI oraz portu promowego Split, który łączy z licznymi dalmatyńskimi destynacjami, jest to idealna baza do poznawania Adriatyku. Riwiera Trogirska i okolica Seget Vranjica jest otoczona wybrzeżami z kamiennymi i żwirowymi plażami, bujną roślinnością śródziemnomorską, stuletnimi winnicami i gajami oliwnymi, jak również wyspami i wysepkami idealnymi na wycieczki barką lub żaglówką. Uprzejmi gospodarze, dobrej jakości zakwaterowanie, liczne obiekty oferujące dalmatyńskie wyżywienie są gwarancją udanego urlopu w tym uroczym zakątku.


Oprócz karczm i restauracji w samej miejscowości, atrakcją jest także odwiedzenie podobnych w Trogirze, Dolnym i Górnym Segecie. Natomiast zabawę i nocne życie można odnaleźć w pobliskich turystycznych centrach: Trogir, Split, Primosten, Rogoznica. Seget Vranjica jest spokojnym miejscem, idealnym na rodzinne wakacje w pobliżu większych miast Trogir i Split. Wystarczy godzina aby dotrzeć do wspaniałych atrakcji turystycznych jakimi są: Split, Primošten, Šibenik, wodospady Krka, Salona.

Katalog kwater - Środkowa Dalmacja - Seget VranjicaKatalog kwater - Środkowa Dalmacja - Seget VranjicaKatalog kwater - Środkowa Dalmacja - Seget VranjicaKatalog kwater - Środkowa Dalmacja - Seget VranjicaKatalog kwater - Środkowa Dalmacja - Seget Vranjica

Pokaż na mapiemapa
CennikWilla JOKE - Seget Vranjica
Willa JOKE
wysoki
standard
Miasto:
Kraj:

Seget Vranjica
Chorwacja
Morze:
200 m
Typ plaży:
żwirkowa
Widok na morze:
Klimatyzacja:
od 297 zł

Willa JOKE znajdują się w niewielkiej miejscowości Seget Vranjica, około 4 km na północ od Trogiru.
Willa JOKE składa się z 3 apartamentów, które mogą pomieścić 2 - 6 osób.
W zależności od rodzaju zakwaterowania i okres, ceny wahają się od 297 - 648 zł za dzień.
Ceny są ważne do września 2022 roku.