wczasy w chorwacji
RegulaminO Firmie Cro-travel
 
Katalog kwater

Split -

splitSplit to drugie co do wielkości chorwackie miasto i równocześnie stolica Dalmacji. Leży na wschodnim brzegu Morza Adriatyckiego. Obecnie stanowi ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy i komunikacyjny. Największą tutejszą atrakcją są pozostałości gigantycznego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana, wokół którego miasto zostało rozbudowane. Stare miasto w Splicie jest przyjemne do zwiedzania gdyż większość najciekawszych miejsc znajduje się w obrębie dawnego pałacu Dioklecjana, dodatkowo mieszczą się tuż przy wybrzeżu, blisko portu i dworców. Miasto Split jest dobrze położoną bazą, ze wspaniale rozwiniętą linią komunikacyjną do licznych wysp adriatyckich i innych osiedli turystycznych wzdłuż adriatyckiego wybrzeża. Split cieszy się szczególną popularnością wśród turystów z Włoch, przybywających tu dzięki dogodnym połączeniom promowym w poprzek Adriatyku. Przez ostatnie 10 lat, miasto Split zostało uznane za najpopularniejszym turystycznie miastem dla zwiedzających z całego świata. Dzięki łagodnemu klimatowi, jak również licznych zasobom kulturowym, historycznym i przyrodniczym, Split jest idealnym miejscem do odwiedzenia przez cały rok.

Pokaż na mapiemapa
CennikApartament BOTUN - Split
Apartament BOTUN
Miasto:
Kraj:

Split
Chorwacja
Morze:
200 m
Typ plaży:
piaszczysta
Widok na morze:
Klimatyzacja:
od 540 zł

Apartament BOTUN znajduje się w mieście Split, zaledwie 900 m od centrum miasta (700 m od pałacu Dioklecjana), 200m od morza i od piasczystej plaży Bačvice.
Apartament BOTUN składa się z 1 apartamentów, które mogą pomieścić 5 osób.
W zależności od rodzaju zakwaterowania i okres, ceny wahają się od 540 - 919 zł za dzień.
Ceny są ważne do września 2022 roku.

Pokaż na mapiemapa
CennikApartament WEST - Split
Apartament WEST
Miasto:
Kraj:

Split
Chorwacja
Morze:
70 m
Typ plaży:
kamienna/żwirkowa
Widok na morze:
Klimatyzacja:
od 270 zł

Apartament WEST znajduje się w mieście Split, zaledwie 200 m od centrum miasta (400 m od pałacu Dioklecjana), 70m od morza i 700m od najbliższej plaży.
Apartament WEST składa się z 1 apartamentów, które mogą pomieścić 4 osób.
W zależności od rodzaju zakwaterowania i okres, ceny wahają się od 270 - 432 zł za dzień.
Ceny są ważne do września 2022 roku.